Ağaçlandırma

Bir kuşağın diktiği ağacın gölgesinde gelecek kuşaklar serinler

Uzman Kadro

Uzman kadromuz ile sizleri bilgilendirmekteyiz

Müşteri Hizmetleri

0 312 434 15 25

750 zeytin fidanı toprakla buluştu

750 zeytin fidanı toprakla buluştu

Lapseki Belediyesi ile Çevre Koruma Dergisinin (ÇEVKOR) ortaklaşa düzenlediği proje kapsamında 750 adet zeytin fidanı dikimi gerçekleştirildi.


Lapseki’de Çerkezdere B Tipi Mevkii Mesire alanına toplamda 750 adet zeytin fidanı dikildi. Belediye Başkan Yardımcıları Aynur Bozkurt, Necdet Çelik ile Çevre Koruma Dergisi Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe’nin katılımlarıyla fidan dikim töreni gerçekleştirildi.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yoğun çalışmaları sonucunda yüzlerce fidan toprakla buluştu. Çevre Koruma Dergisi Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe Lapseki Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirdikleri projenin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, gelecek nesiller içinde önemli bir yatırım olduğunu kaydetti. Başkan Yardımcısı Necdet Çelik basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Bugün burada güzel bir iş yaptık. Mesire alanımız tamamlandığında hem bizlerin hem de bizden sonraki nesillerin istifade edeceği, 18 Mart Çanakkale Köprüsünün hemen önünde nadide bir yatırım olacak. Hepimiz buralara sahip çıkalım” dedi. Çevreciler tarafından açılan pankartta “Orman Yurdun Hem Süsü, Hem Gücüdür” mesajı verildi.

Kaynak: canakkalegundem Tıklayınız
GURURLUYUZ VE MUTLUYUZ

Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe ise, “Gelecek nesillerimizin çevreye duyarlı olmalarını amaçlıyor, düzenlediğimiz fidan dikim kampanyaları ile yanan orman alanlarının yerine yeni yeşil alanlar oluşturmaya devam ediyoruz.

ÇEVKOR - ÇEVRE KORUMA DERGİSİ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.


ZİYAGÖKALP CAD. ÇALDIRAN SOK. NO:1/10 KOLEJ/ANKARA