Ağaçlandırma

Bir kuşağın diktiği ağacın gölgesinde gelecek kuşaklar serinler

Uzman Kadro

Uzman kadromuz ile sizleri bilgilendirmekteyiz

Müşteri Hizmetleri

0 312 434 15 25

Gediz'de zeytin fidanları toprakla buluşturuldu

Gediz'de zeytin fidanları toprakla buluşturuldu

Kütahya’nın Gediz ilçesinde, Belediye ve Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) işbirliği ile özel sektör firmalarının sponsorluğunda "Temiz Çevre Engelsiz Hayat" sloganıyla 750 zeytin fidanı toprakla buluştu.

Gediz Anneler Ormanı alanında düzenlenen fidan dikim etkinliğine Gediz Belediye Başkan Yardımcısı Şule Bilgili, Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe ve sponsor firma temsilcileri katıldı.

Daha yeşil bir Gediz için ağaçlandırmaya büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Şule Bilgili, "İlçe genelinde sürdürdüğümüz ağaçlandırma çalışmalarına bir yenisini daha ekledik. Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) ile birlikte İlçemiz Kumtaş Mahallesinde bulunan Anneler Ormanı alanına 750 adet zeytin fidanı dikimi gerçekleştirdik. Burada yapılan ağaçlandırma çalışması hem Gediz’in yeşil dokusuna katkı sağlayacak hem de gelecek nesillere miras olacak." dedi.

Yeşile ve çevreye duyarlılıklarından dolayı Çevre Koruma Dergisi 

Kaynak: TRTHaber Tıklayın
GURURLUYUZ VE MUTLUYUZ

Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe ise, “Gelecek nesillerimizin çevreye duyarlı olmalarını amaçlıyor, düzenlediğimiz fidan dikim kampanyaları ile yanan orman alanlarının yerine yeni yeşil alanlar oluşturmaya devam ediyoruz.

ÇEVKOR - ÇEVRE KORUMA DERGİSİ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.


ZİYAGÖKALP CAD. ÇALDIRAN SOK. NO:1/10 KOLEJ/ANKARA