Ağaçlandırma

Bir kuşağın diktiği ağacın gölgesinde gelecek kuşaklar serinler

Uzman Kadro

Uzman kadromuz ile sizleri bilgilendirmekteyiz

Müşteri Hizmetleri

0 312 434 15 25

Akyurt’ta Ağaçlandırma

Akyurt’ta Ağaçlandırma

Akyurt Belediyesi işbirliğiyle Akyurt Küçük Sanayi Bölgesinde Ağaç Dikim Töreni gerçekleştirildi.

Akyurt İlçe Kaymakamı Mustafa Yiğit, Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Çevkor Çevre Koruma Dergisi Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe, İlçedeki Resmi Kurum Amirleri ve 200 öğrencinin katılımıyla düzenlenen organizasyonla 4.000 Toros Sediri Akyurt Küçük Sanayi bölgesinde ağaçlandırma için tahsis edilmiş olan 48 000 m2 lik alana dikildi.

Ağaç dikimine öğrencilerin gösterdiği ilgiden çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Ayantaş “Gelecek nesillere daha sağlıklı ve temiz dünya bırakabilmemiz için vatandaş olarak hepimizin daha fazla ağaç dikmesi ve dikilen bu ağaçları koruma konusunda büyük hassasiyet göstermesi gerekli. Öğrencilerimizin ağaç dikimine gösterdikleri ilgi ve hassasiyet, çevre bilincinin geliştiğinin önemli bir göstergesi, daha yeşil bir Akyurt için yeni proje ve çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Ağaç dikimlerinin tamamlanmasının ardından Çevkor Çevre Koruma Dergisi Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe tarafından ilçe kaymakamı Mustafa Yiğit’e, Genel Müdür Yardımcısı Sıdıka Boyacıoğlu tarafından da Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş’a günün anlam ve önemine binaen birer plaket verilerek program sona erdi.
GURURLUYUZ VE MUTLUYUZ

Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe ise, “Gelecek nesillerimizin çevreye duyarlı olmalarını amaçlıyor, düzenlediğimiz fidan dikim kampanyaları ile yanan orman alanlarının yerine yeni yeşil alanlar oluşturmaya devam ediyoruz.

ÇEVKOR - ÇEVRE KORUMA DERGİSİ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.


ZİYAGÖKALP CAD. ÇALDIRAN SOK. NO:1/10 KOLEJ/ANKARA