Ağaçlandırma

Bir kuşağın diktiği ağacın gölgesinde gelecek kuşaklar serinler

Uzman Kadro

Uzman kadromuz ile sizleri bilgilendirmekteyiz

Müşteri Hizmetleri

0 312 434 15 25

Döşemealtı’na yakışacak

Döşemealtı’na yakışacak

Döşemealtı Belediyesi ve ÇEVKOR işbirliğiyle yürütülen ağaç dikme seferberliği kapsamında, Altınkale Mahallesi Süleyman Koç ve Çiftlik Caddelerine 1.300 fıstık çamı dikildi.

Döşemealtı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Süleyman Koç Caddesi Adem Yörük Sanayi Sitesi önünde düzenlenen törenle orta refüje fidan dikti. Törene Park ve Bahçeler Müdürü Sevgi Türkay, Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe, fidan bağışında bulunan şirketlerin yetkilileri, vatandaşlar ve belediye personeli katıldı. Boyları 1.5 ile 2 metre arasında değişen 1.300 fıstık çamı refüjlerdeki yerini aldı. ÇEVKOR Genel Müdürü Tokuştepe, Başkan Turgay Genç'e iletilmek üzere ilçe genelinde ağaçlandırma ve yeşil alan seferberliğine yönelik teşekkür plaketini Park ve Bahçeler Müdürü Sevgi Türkay'a verdi.


kaynak: http://www.dosemealti.bel.tr/tr/m/haberler/dosemealtinda-bin-300-fistik-cami-fidani-toprakla-bulustu.html


GURURLUYUZ VE MUTLUYUZ

Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe ise, “Gelecek nesillerimizin çevreye duyarlı olmalarını amaçlıyor, düzenlediğimiz fidan dikim kampanyaları ile yanan orman alanlarının yerine yeni yeşil alanlar oluşturmaya devam ediyoruz.

ÇEVKOR - ÇEVRE KORUMA DERGİSİ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.


ZİYAGÖKALP CAD. ÇALDIRAN SOK. NO:1/10 KOLEJ/ANKARA